IV Bieg Sitarski

Organizatorzy

Organizatorzy IV Biegu Sitarskiego
Program imprezy:
  • 12:00-14:00 - przyjmowanie zgłoszeń do biegów i odbiór pakietów startowych (Biuro Zawodów - hala sportowa OSiR, ul. Targowa 15)
  • 14:30 - bieg przedszkolaka
  • 14:45 - Bieg z Łabędziem (open) - 1000 m - startują wszyscy chętnie, nordic walking, dzieci szkół podstawowych, rodziny (min. 3 osoby), osoby na wózkach ...
  • 15:00 - Bieg Główny (5 km) - Start i Meta Stadion OSiR
  • 16:00 - Dekoracje: ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, losowanie nagród wśród uczestników biegów, oficjalne zakończenie

Mapa IV Biegu Sitarskiego

Formularz rejestracji

Zapisy internetowe zostały zakończone.

Opłata startowa wynosi 15 zł w przypadku zgłoszenia elektronicznego. W przypadku nie osiągnięcia limitu zgłoszeń elektronicznych (200 osób) zgłoszenia przyjmowane będą dodatkowo w dniu startu w godz. 9:00 – 11:00 w hali Sportowej OSiR, ul. Targowa 15. W dniu zawodów opłata startowa wynosi 20 zł.
Osoby poniżej 18 roku życia proszone są o dostarczenie zgody rodziców lub opiekunów prawnych.

Lista uczestników:

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Drużyna Opłacone
Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Drużyna Opłacone
1 Michał Zdunek Frampol
2 Piotr Swacha Biłgoraj Biłgoraj Biega tak
3 Wojciech MARKOWICZ Węgorzewo 11MPA tak
4 Łukasz Kutryn Biszcza tak
5 Adam Szymanik Tarnogród tak
6 Maciej Tomaszewski Widna Góra/Pawłosiów Jarosławska Grupa Biegowa ,,Sokół''
7 Jarosław Grabias Biłgoraj tak
8 Damian Dziewiński Sanok TG ,,Sokół'' Sanok tak
9 Sławomir Bosak Biłgoraj Miód Kozacki Biłgoraj tak
10 Sebastian Szpinda Biłgoraj Bbl Biłgoraj tak
11 Leszek Traczykiewicz Biłgoraj tak
12 Krzysztof Kudła Zarzecze Zarzecze
13 TOMASZ MAŁYSKA LUBARTÓW tak
14 Paweł Ambroziak Biłgoraj tak
15 Renata Zdunek Frampol
16 JOANNA WASILEWSKA BIŁGORAJ MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ tak
17 RADOSŁAW WASILEWSKI BIŁGORAJ MIÓD KOZACKI BIŁGORAJ
18 Saja Małgorzata Stalowa Wola SKB Stalowa Wola tak
19 Agnieszka Sokal biłgoraj Miód Kozacki Biłgoraj tak
20 Magdalena Gajek Lublin tak
21 Grzegorz Gajek Niedrzwica Duża WIEŚ TAŃCZY I BIEGA tak
22 Anna Mazur Biłgoraj Biłgoraj Biega tak
23 Rafał Stachera Biłgoraj Kyokushin Muay Thai Biała Podlaska
24 Jan Wojtyło Biłgoraj Indywidualnie tak
25 Paweł Czaja Wrocław Trans.eu tak
26 Jerzy Mickiewicz Jaroslaw tak
27 Edward Król Biłgoraj Biłgoraj Biega
28 Marian Szewc Biłgoraj Biłgoraj Biega tak
29 Michał Naspiński Chlopice tak
30 DAMIAN KĄDZIELEWSKI ŚWIDNIK
31 Sylwia Rogożna Biłgoraj
32 Jacek GARBACIK Stalowa Wola SKB Stalowa Wola tak
33 Anna Pączek Biłgoraj
34 Sylwia Buczek Biłgoraj tak
35 Artur Kern Lublin Perfect Runner
36 Marek Łaba Biłgoraj WIR tak
37 Mateusz Plewa Janów Lubelski LJA
38 Robert Szkoda Biłgoraj tak
39 Michał Momot Janów Lubelski tak
40 MICHAŁ WOJCIECHOWSKI Tarnobrzeg WITAR TARNOBRZEG
41 Adam SZYMANSKI Stalowa Wola SKB STALOWA WOLA
42 Michał Jamroz Biłgoraj Znicz Bilgoraj
43 Bożena Polek Stalowa Wola SKB Stalowa Wola tak
44 sergii okseniuk luck lkb rudnik
45 Beata Orłowska Stalowa Wola SKB Stalowa Wola tak
46 Wojciech Orłowski Stalowa Wola nie zrzeszony tak
47 RADOSŁAW GROMEK Zamość UKS GEPARD tak
48 Maciej Hunia Zagórz TG ,,Sokół'' Sanok
49 Karolina Hunia Zagórz tak
50 Sebastian Ciszczonik Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy
51 Piotr Kruk Przeworsk "Azymut" Dębów tak
52 Sylwia Czepiel Kańczuga "Azymut" Dębów
53 PAWEŁ PIĘTAK bukowa tak
54 MARCIN PIĘTAK bukowa tak
55 Patryk Marszałek Kańczuga "Azymut" Dębów tak
56 ZBIGNIEW ZAPASEK BIŁGORAJ tak
57 Artur Paszko Warszawa Biłgoraj tak
58 Andrzej Augustyn Stalowa Wola SKB Stalowa Wola tak
59 Piotr Król Biłgoraj tak
60 Piotr Wetoszka Biała Podlaska KB BIAŁA BIEGA
61 Arkadiusz Szubiak Biłgoraj indywidualnie tak
62 Tomasz Gałan Lublin BIEGAĆ, SKAKAĆ, LATAĆ, PŁYWAĆ... tak
63 Robert Jakubowski Zaczernie tak
64 Zdzisław Habigier Pysznica tak
65 BEATA HAŁKA BIŁGORAJ tak
66 Swietlana Oliynyk Ostrow Wlkp FINISZ KALISZ
67 Pawel Oliynyk Ostrow Wlkp FINISZ KALISZ
68 Wiesław Szabat Annopol tak
69 AGNIESZKA mierzejeska wolbórz
70 Zbigniew Moskal Nisko tak
71 Tomasz Gmiterek Lublin tak
72 Stanisław Kostowski Chełm tak
73 Wieslaw Chamera Lipa SKB Stalowa Wola
74 Małgorzata Wojtasik Stalowa Wola SKB Stalowa Wola tak
75 Robert Żwirski Biłgoraj tak
76 Edyta Zaręba Zwierzyniec Spartan Lublin
77 Sławomir Myszak Biłgoraj tak
78 Grzegorz Paszko Biłgoraj oj tam tak
79 Marek Hyz Biłgoraj tak
80 Rafał Hyz Biłgoraj tak
81 Grzegorz Tamborski Racławice tak
82 Joanna Stelmach Turbia tak
83 Mariusz Rawski Biłgoraj tak
84 DOROTA JARGIEŁO-MRÓZ BIŁGORAJ tak
85 Leszek Fila Biłgoraj Filemony
86 Grzegorz GROMEK Zamość
87 Stanisłąw Łańcucki Stalowa Wola SKB Stalowa Wola tak
88 Damian Kobeluk BIŁGORAJ tak
89 Ryszard Szpyt BIŁGORAJ tak
90 ZBIGNIEW ŁUKASIK BIŁGORAJ Rapy MASTERS tak
91 Paweł Łukasik Biłgoraj Rapy MASTERS
92 Bogdan Dziuba Jastkowice SKB Stalowa Wola tak